TESTOVALI SMEKarabínová konverzia CAA RONI CZ DUTY 07/08

RECENZIA


ARMSAN Samonabíjacie brokovnice

RECENZIA

PRIPRAVUJEME TESTSamopal SCORPION EVO 3 S1
FOTOGRAFIE

TÝŽDEN S ČESKOU ZBROJOVKOU

SPOLOČNÁ POĽOVAČKA NA BAŽANTY

Kontakt
GALÉRIA

Strelnica Hodkovce poskytuje vysoko profesionálne ( hlavne zákonné podmienky), kde latku kvality neustále pozdvihujeme.

Tieto všetky aspekty smerujú iba k samotnej spokojnosti návštevnikov, ktorá je tou najväčšou prioritou a vzájomne odmenou.

Kvalita podmienok strelnice Hodkovce, ako aj vysoká profeasionalita personálu, je objektívne hodnotená návštevnikmi strelnice, ktorí nám vystavujú svojími vyjadreniami neoficiálne , ale objektivne vysvedčenia.

Názory a postrehy na ktorých nám záleži sú iba opäť ďalšim schodom nahor, smerujúci k zlepšovaniu a k samo zdokonaľovaniu.

Pevne veríme, že cestu k nám si vždy nájdu všetci tí, ktorým záleží na vysokej kvalite, odbornosti ako aj samotnej profesionalite poskytovaných služieb.

Tešime sa na Vás

Strelnica HODKOVCE.DEŇ DETÍ 2019 NA STRELNICI HODKOVCE

Dňa 2.6.2019, pod záštitou Nového Odbovéjo Zväzu Polície SR, obce Hodkovce a strelnici Hodkovce bol zorganizovaný pre tých našich najmenšich a srdcu najmilších DEŇ DETÍ. Areál strelnice privítal skoro tri stovky návštevníkov, na ktorých čakal do detailu prepravovaný program plný zábavy, športových podujatí a mnoho iných príjemných prekvapení. Vysvedčenie sme v predstihu dostali práve MY a to od drobcov, ktorým sme venovali tento deň. Našou odmenou boli šťastné tváre detí ako aj ich rodičov, ktoré nenahradí žiadna iná cena.

Pevne veríme, že o rok sa stretneme opäť.

STRELNICA HODKOVCE

PREZRIEŤ GALÉRIU

iné fotografie
NOVINKY & PRIPRAVUJEME GRAND POWER P45 & P9M

Klubové súťaže v Paintball a Airsoft, ale aj pre jednotlivcov, strelecké trojbojové súťaže pre kluby aj jednotlivcov.Akcia Samopal vz.58

PIXIS