TESTOVALI SMEKarabínová konverzia CAA RONI CZ DUTY 07/08

RECENZIA


ARMSAN Samonabíjacie brokovnice

RECENZIA

PRIPRAVUJEME TESTSamopal SCORPION EVO 3 S1
FOTOGRAFIE

TÝŽDEN S ČESKOU ZBROJOVKOU

SPOLOČNÁ POĽOVAČKA NA BAŽANTY

Kontakt
STRELNICA

Strelnicu Hodkovce možno rozdeliť na tri časti. Prvá z nich ponúka 8 zastrešených streleckých stavov pre streľbu z krátkych a dlhých zbraní na papierové terče zo vzdialenosti 25, 50, 75 a 100 m. Druhá časť ponúka štyri taktiež zastrešené 25 m parkúry s možnosťou streľby z krátkych aj dlhých strelných zbraní na papierové a kovové terče tzv, gongy alebo popre. Túto časť strelnice možno nazvať aj parkúrovov, ktorú možno ľubovoľne prestavovať k svojmu obrazu. Je vhodná pre pudovú streľbu, policajný parkúr a záležitosti vyplývajúce z praktickej streľby (IPSC). Strelnica taktiež ponúka brokovú streľbu na asfaltové holuby tzv. SKEET a TRAP. Na Strelnici Hodkovce je možné strieľať aj bez zbrojného preukazu pod dozorom inštruktora a tiež je možné si priamo na mieste zapožičať zbraň a zakúpiť strelivo.

fotografie

Prinášame Vám fotogalériu z priestorov našej strelnice a jej okolia. Kliknite na náhľady fotografií pre zväčšenie a otvorenie nového okna galérie a prezeranie albumu..

na stiahnutie

Prosíme, venujte čas a pozornosť dokumentom, ktoré sme pre Vás pripravili na stiahnutie. Je vhodné oboznámiť sa s nimi pred samotným vstupom do priestorov strelnice. Ďakujeme.

Organizačný poriadok strelnice
Bezpečnostné opatrenia
NOVINKY & PRIPRAVUJEME GRAND POWER P45 & P9M

Klubové súťaže v Paintball a Airsoft, ale aj pre jednotlivcov, strelecké trojbojové súťaže pre kluby aj jednotlivcov.Akcia Samopal vz.58

DesignCreation